Jak Slender You funguje?

Jak s Vámi budou stoly cvičit?

Metoda je koncipovaná pro 10 hodinových návštěv minimálně 2x týdně. Jedna návštěva odpovídá 6 hodinám klasického cvičení na podlaze. Při tom nejste unavené, organismus není zatěžován, nebudete se potit, nepocítíte svalové bolesti. Naopak budete příjemně uvolněné, procvičené a budete moci pokračovat ve svém běžném programu (jít do práce, do kina, do divadla). Cvičení proběhne na šesti stolech na každém po dobu 10ti minut v přesně určeném pořadí.

Jaké budete mít výsledky?

Pomocí těchto stolů, maximálně zpevníte a zeštíhlíte celou svou postavu, budete se cítit fit, také budete plné energie a v neposlední řadě zlepšíte celkově svůj zdravotní stav.

Pro koho je cvičení vhodné?

Zvláště pro ženy, které chtějí v krátkém čase zpevnit a zeštíhlít svou postavu nebo si zlepšit svůj zdravotní stav. Doporučuje se pro ženy, které mají potíže s artritidou (klouby budou pohyblivější a svaly se posílí), při bolestech v zádech (krční a beder. páteř), pro astmatičky, poruchy srdce a krevního oběhu, křečových žilách, vodnatelnosti a v neposlední řadě pro ženy mající potíže s nadváhou.

Jak naše stoly vypadají? 

Sandbag table Sandbag table - Lehkými rytmickými pohyby pomáhá rozkládat tukové polštářky na bocích, hýždích, stehnech a zároveň je zpevní a zeštíhlí.
10 min. = 1000 pohybů
Leg table Leg table - zeštíhlí a zpevní celé nohy, zvláště vnitřní stranu stehen a tzv. "pytle" na venkovní straně. Upravuje cirkulaci v nohou.
10 min. = 3 km chůze
Sit up table Sit up table - Pracuje společně s Vámi a trénujete břicho, stehna, lýtka, dolní zádovou partii.
10 min. = 90 pohybů leh-sed
Waist, tummy, hip table Waist, tummy, hip table - Lehce zdvihá a spouští nohy. Ztrácíte cm na bříše, bocích, hýždích, nohách. Posiluje svaly dolního dílu zad (kříž), působí proti celulitu.
10 min. = 900 střídavých pohybů nohama
Stretch table Stretch table - Procvičuje celé tělo. Zmenšuje nadbytek tuku na pažích, masírováním procvičuje krční a bederní páteř. Upevňuje hrudní koš, prsa, břicho, lýtko, stehna. Vrací Vašemu tělu sílu a pohyblivost.
Vibrator table Vibrator table - Zde se úplně uvolníte. Povzbuzuje a zlepšuje krevní oběh, pomáhá uvloňovat přebytečnou vodu a toxické látky z těla. Rozptyluje celulit. Dává Vám pocit relaxace a nové energie.